Образ бренда

Ми прагнемо зробити життя наших клієнтів легкшим та приємнішим, постійно розробляючи та вдосконалюючи наші технології. Завдяки цьому кожне нове покоління продуктів LG завжди набагато краще за попереднє.

Сутність бренда

Бренд LG Electronics випромінює енергію оптимізму. Ці енергія та ентузіазм супроводжують кожне починання LG, незалежно від рішень та дій її конкурентів. Як технологічна компанія, LG постійно впроваджує у свою продукцію нові інноваційні рішення. Інновації супроводжують усі види діяльності компанії, тому, купуючи товар з будь-якої категорії продуктів LG, наші клієнти завжди можуть розраховувати на його високу якість та технологічність.

Основа бренда

Основу нашого бренда складають інновації, які рухають дві сили - оптимізм компанії, спрямований на створення нових продуктів, і вигода бренда - «поліпшення якості життя за допомогою технологій». Поєднання цих двох сил надихає компанію на створення безкомпромісних рішень і допомагає споживачам зробити розумний вибір з LG.

Складові бренда

Бренд LG Electronics можна уявити у вигляді будівлі, всі складові елементи якої функціонують як одне ціле. Фундамент бренда LG складають «проривні інновації», які дозволяють зробити життя наших клієнтів кращим, багатшим, приємнішим і веселішим.
Три атрибути бренда уособлюють основні якості наших продуктів, які споживачі хочуть бачити в техніці LG. Це стильний дизайн, надійність та інтелектуальні технології. Розпочинаючи роботу над новим продуктом - мобільним телефоном чи кондиціонером, - компанія LG Electronics приділяє найпильнішу увагу дизайну і функціональним можливостям пристрою. Також обов'язковим атрибутом та основою успіху в будь-якій категорії продуктів є їхня надійність. Тому, як провідний світовий бренд, компанія LG Electronics гарантує надійність своїх продуктів для кожного споживача.
Вигода бренда: «поліпшення якості життя за допомогою технологій» - є однією з найбільш довготривалих складових бренда LG. Ми уявляємо «людське обличчя» технології і впроваджуємо інноваційні рішення в наші продукти з тією ж пристрастю, з якою люди насолоджуються життям. Бренд LG повністю орієнтований на людей, і тому навіть побутову техніку ми намагаємося розробляти таким чином, щоб вона дарувала нашим клієнтам задоволення, полегшувала виконання домашніх обов'язків чи дарувала нові несподівані переваги.

Вершиною бренда LG є його символ, який складається з двох частин - слогана та логотипа. Наш слоган - «Життя Чудове!» (Life is Good!) Об'єднує наші можливості і вашу віру в те, що завтрашній день буде кращим. Логотип LG, що сміється, уособлює оптимізм компанії, який допомагає покращувати якість життя наших клієнтів.
Основна позиція бренда: «безкомпромісні рішення для тих, хто бажає більшого» - це ставлення компанії LG Electronics до своїх клієнтів. Нашими клієнтами є люди, що живуть на яскравій стороні життя, які завжди вимагають більшого для себе і своїх рідних. Вони цінують технологічні бренди і спонукають LG до створення нових високо функціональних продуктів та інноваційних технологій. Ми сподіваємося, що бренд LG асоціюється у наших клієнтів з «мудрістю та оновленням». «Мудрість» для споживача - це можливість зробити більш стильний та розумний вибір, купуючи саме ті продукти, які найкращим чином відповідають потребам і бажанням. «Оновлення» - це можливість щоразу знаходити нові функції в продуктах LG, бажання їх використовувати і ділитися цією можливістю з друзями

Обличчя майбутнього: Значення та натхнення, втілені в логотипі LG.

Букви "L" та "G" в колі символізують мир, майбутнє, молодість, людство та технологію. За основу нашої філософії береться людська природа. Це також відображає спроби LG підтримувати тісні відносини з нашими покупцями в усьому світі.
Символ складається з двох елементів: логотип LG з сірими буквами LG і стилізоване зображення людського обличчя унікального червоного відтінку. Червоний - це основний колір, який символізує нашу дружелюбність, а також прагнення компанії LG випускати кращу продукцію. Отже, форма і колір цього символу ніколи не можуть бути змінені.

Обличчя

Стилізоване зображення усміхненого обличчя передає дружній настрій і доступність. Одне око на зображенні означає, що компанія LG націлена на результат, сфокусована і впевнена.

Коло

Коло уособлює земну кулю, що символізує мир і все людство, а також молодість і майбутнє.

Форма

Правий верхній кут логотипа LG, навмисно залишений незаповненим, надає асиметрію зображенню - знак креативності LG та здатності до змін.

Кольори

Червоний, основний колір, символізує дружелюбність і намір LG випускати продукцію найкращої якості. Сірий колір означає технологію і надійність.

 


На странице:
Сортировка: